Siteniz için ürün ve hizmet önerileri


İnternet sitenizi geliştirmek için kullanabileceğiniz bazı ürün ve hizmet önerilerini bu sayfada bulabilirsiniz. 

Tavsiye edilen ürün yada hizmetler bizzat kullanılan, tüm yönleriyle test edilen ürünler olduğunun altını çizelim. Yalnızca belli hedeflere ulaşmanız için seçilen önerilerdir.

Burada yer alan ürün yada hizmetler tavsiye niteliğindedir. Kullanmak yada kullanamamak size aittir. Tavsiye edilen ürün yada hizmetler için her hangi bir teknik destek sunmamız söz konusu değildir. 

Güzel hosting

1

Hosting önerisi


Web siteniz için barındırma hizmetini nereden aldığınız çok önemlidir. Kesintisiz, güvenli, hızlı ve sorunsuz destek sağlayan bir firma ile çalışmak önemlidir.

Tüm bunların yanında gizli fiyatlandırmalarında olmaması gerekir.

Hosting seçimi konusunda kararsız iseniz önerimiz Güzel hosting dir.

İnanılmaz desteği bile tercih etmeniz için yeter. Tüm hosting paketlerinde SSL sertifikası ücretsiz olarak sağlanır ve kurulur. Yedekleme konusunda ve daha bir çok konuda alanınında lider olmasının tesadüf olmadığını her zaman hissettiriyor.

WordPress AdSense teması

2

AdSense teması önerisi


Sitenizden AdSense reklamları ile para kazanmak istiyorsanız, reklamlar için en mükemmel biçimde optimize edilmiş bir temanın kazancınız üzerinde önemli etkisi olacaktır.

MyThemeShop AdSense teması ile reklam gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca bu temayı ücretsiz olarak da indirebilirsiniz.

AdSense temasına göz at.

Rankie eklentisi

3

Anahtar kelime eklentisi


Anahtar kelimeler bulmak ve sitemizdeki içeriklerin sıralamalarını takip etmek için kullanabileceğimiz mükemmel bir eklenti Longtail Keyword SEO

Anahtar kelimeleri bulmak için harcadığınız zamanı içerik oluşturmak için kullanabilirsiniz. Çünkü Longtail Keyword SEO ile anahtar kelime araştırmak çocuk oyuncağı.

Günlük TIKLAMA ÜCRETLERİNE VE ARANMA HACMİNE GÖRE anahtar kelimeler bulmak için bir araç arıyorsanız bu tercihiniz Longtail Keyword SEO olmalı.

4

Kaliteli Ucuz WordPress Temaları


Premium temalar herkes için uygun fiyatlı olmayabilir. Bir çok tema için kayda değer fiyatlar ödemek gerekir.


Örneğin bir Genesis teması için 400 - 500 TL gibi bir para ödemek gerekir.

Bizim temalar paketini satın alarak, tek bir tema fiyatından çok daha ucuza onlarca temaya sahip olabilirsiniz. Dilerseniz tek bir temayı sadece 25 TL'ye satın alabilirsiniz.


Sizinde kendinize ait önermek istediğiniz ürün yada hizmetleriniz varsa, bizimle iletişime geçerek bu sayfaya ekleyebilirsiniz.Referansı bulunmayan, güvenli olduğundan emin olamadığımız ürün yada hizmetleri eklemeyeceğimizi bilmelisiniz. 


Burada yönlendirilen öneriler üzerinden komisyon kazanabiliriz. Bu sizin ödeyeceğiniz bedele tesir etmez. En fazla, bir hizmet yada ürün alırken siteye destek olmuş olursunuz.

© kralwp.com | Kullanım şartları | Feragat